Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar Biedrība “Brīnummāja” mājas lapu. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet uz epastu

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās formas vai anketas un citā tiešā saziņā ar jums.

Iesniedzot jautājumu vai aizpildot pieteikuma anketu, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, un cita informācija, kuru jūs vēlaties sniegt.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

  • sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju
  • apstrādātu jūsu pieteikumus un noformētu nepieciešamos dokumentus
  • sniegtu jums klientu atbalstu
  • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības
  • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt
  • ievērotu normatīvo aktu prasības.

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

Funkcionālās & obligātās sīkdatnes.

Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas, kā arī pārvietoties pa vietni.

Analītikas un Mārketinga sīkdatnes.

Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un piedāvātos pakalpojumus.

Biedrība “Brīnummāja” izmantotās funkcionālās sīkdatnes.

brinummaja_session – tiek izvietotas uz sesijas laiku un informācija netiek glabāta ilgāk par vienu sesiju.

XSRF-TOKEN / ckCsrfToken – nodrošina apmeklētāju pārlūkošanas drošību, novēršot starpvietņu pieprasījuma viltošanu. Šī sīkdatne ir svarīga vietnes un apmeklētāja drošībai. Darbības laiks – 1 sesija.

if_accepted/if_refused– saglabā lietotāja izvēlni attiecībā uz analītikas un mārketinga sīkdatnēm. Tiek uzglabāts 1 gadu.

Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes.

Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi:

Facebook, YouTube video, reCAPTCHA. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Sīkāk ar trešo pušu izmantotajām sīkdatnēm lasiet:

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Ja vēlaties, Jūs varat sīkdatnes kontrolēt vai dzēst. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Vienīgi jāņem vērā, ka tad atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, turklāt iespējams, ka daži pakalpojumi un funkcijas tajā nedarbosies.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā: https://www.aboutcookies.org/

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs).

Atteikties no Analītikas un Mārketinga sīkdatnēm variet Sīkdatņu pārvaldīšanas logā.

Datums: 11.01.2022