Aicinām uz bezmaksas spēli ģimenēm "Brīnumu medības Cēsīs"

14.05.2022

“Ar lielu prieku piedāvājam ģimenēm aizraujošu spēli, kura ļaus piedzīvot pastaigu pa Cēsīm pavisam jaunā veidā. Cēsis ir burvīga pilsēta un tajā ir tik daudz brīnumu, kurus atklāt, turklāt atklāt visiem kopā – ģimenei. Ir pavasaris, tūliņ, tūliņ viss uzplauks, gaisu pieskandinās putnu balsis un pavasara smaržas. Pēc ilgā satraukumu un ierobežojumu laika esam pelnījuši doties dabā un  ļauties piedzīvojumiem. Lai šis piedzīvojums ir kā sākums jaunam posmam, kurā varam ļauties priekam, būt kopā un atjaunot savus spēkus!”, novēl Brīnummājas vadītāja Liena Graudule.

brīnumu_medības_cēsīs

No 15.maija līdz 15. jūlijam sabiedriskā labuma organizācija Brīnummāja sadarbībā ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru piedāvā digitālo orientēšanās spēli “Brīnumu medības Cēsīs”. Spēle būs bez maksas un šim piedzīvojumam var ļauties ikviena ģimene – gan cēsinieki, gan Cēsu viesi.

Spēle tiks atklāta Starptautiskajā ģimeņu dienā, 15. maijā, aicinot ikvienu ģimeni pavadīt aizraujošu laiku kopā, brīvā dabā, sev ērtā laikā. Ģimenes spēks ir tajā, cik katrs esam dažādi. Šī spēle ļaus katram no ģimenes atrast sev aizraujošus uzdevumus un, apvienojot spēkus, kopīgi plānot spēles stratēģiju. Katra ģimene spēlē startēs kā viena komanda, tādēļ savstarpējs atbalsts un kopīgs prieks par ikkatra iesaisti noteikti ļaus ne tikai sasniegt labu rezultātu, bet arī iepazīt vienam otru, piedzīvot atklājumu prieku un uzvaras garšu kopā. Šī spēle radīs ikvienai ģimenei kopīgas atmiņas par brīnumiem, kurus var atklāt Cēsīs!

Spēles saturs ir īpaši veidots, lai tā būtu saistoša ikvienam ģimenes loceklim – gan mazuļiem un lielākiem bērniem, gan jauniešiem un senioriem. Spēlē sev saistošus uzdevumus varēs atrast arī ģimenes kurās ir bērns vai pieaugušais ar funkcionāliem traucējumiem, tostarp kustību traucējumiem.
Spēle ir veidota apvienojot Roadgames pieredzi aizraujoša satura radīšanā dažādām mērķa grupām, Brīnummājas speciālistu zināšanas par piemērotāko vidi bērniem un cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un Cēsu kultūras un tūrisma centra pieredzi neaizmirstamu piedzīvojumu sarūpēšanā cēsiniekiem un Cēsu viesiem.

Ieskaties Pieslēgšanās instrukcijā.

            
Spēles nosacījumi: 

  • Lai sāktu spēli, vienam no komandas dalībniekiem nepieciešams lejupielādēt telefonā Roadgames mobilo lietotni (Google Play veikalā vai App Store). Telefonam jābūt ar GPS pieslēgumu, vēlams nodrošināties ar portatīvo lādētāju-akumulatoru (power bank); 
  • Ģimene spēlē piedalās kā komanda, o ģimenes lietotnei var pieslēgties līdz 4 cilvēkiem; 
  • Lietotnē sadaļā Parole jāievada īpašais spēles kods: BRINUMMAJA, kas būs aktīvs no 15. maija. Bezmaksas spēles kodu skaits ierobežots;
  • Spēles sākums pie “Brīnummājas”, adrese: Bērzaines 16/18.

Spēle “Brīnumu medības Cēsīs” tiek īstenota Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” sabiedriskā labuma organizācijas “Brīnummāja” Ģimeniskas vides veicināšanas projekta “Kopā būt!” ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.