Arvien vairāk bērnu saņem atbalstu tuvāk savām mājām

28.06.2021

Arvien vairāk bērnu saņem atbalstu tuvāk savām mājām

Sabiedriskā labuma organizācija “Brīnummāja” sniedz atbalstu ģimenēm no visas Vidzemes.

Viens no ģimenēm svarīgajiem aspektiem ir, lai atbalsts būtu pieejams pēc iespējas tuvu dzīvesvietai, tādēļ jau gadu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invalditāte, ir iespēja saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus Alūksnē.

Šajā laika periodā Brīnummāja, projekta “Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu pieejamības nodrošināšana bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Vidzemes reģionā” ietvaros, saviem klientiem nodrošināja sociālas rehabilitācijas programmu, kas ietvēra Kanis terapiju, Montessori nodarbības, deju un kustību terapiju un Tomatis metodi, atbalstot bērna emocionālo, intelektuālo, sociālo un fizisko attīstību.

​Brīnummājas profesionāļu komanda izvērtē katra bērna vajadzības un sastāda katram klientam individuālu rehabilitācijas programmu. Arī turpmāk mēs meklēsim iespējas, kā sniegt atbalstu mūsu mērķa grupai, lai ģimene sajustu atbalstu, sapratni un justos piederīgi Brīnummājas saimei. Lai visiem šajā vasaras laikā iespēja baudīt sauli, draugu smaidus un sakrāt spēkus jaunai sezonai!