Sabiedriskā labuma organizācija Brīnummāja sniedz atbalstu ģimenēm fiziskās un emocionālās veselības veicināšanai

Pateicoties A/S “Latvijas valsts meži” sociālās palīdzības programmai, ko administrē nodibinājums “Fonds “Ziedot.lv”” uzsāks nodrošināt 17 ģimenēm atbalsta pasākumus, kas ietvers smilšu spēles terapiju, mūzikas terapiju, fizioterapiju un ārstniecisko masāžu.Pandēmijas izraisītās sekas, kā arī vecāku aptaujas rezultāti, norāda par vecāku un bērnu fiziskās un emocionālās veselības grūtībām. Lai stiprinātu ģimenes kā vienotu sistēmu, projektā tiks veicināta vienlaicīgi vairāku ģimenes locekļu fiziskā un emocionālā labsajūta, īstenojot gan individuālās, gan ģimenes terapijas, jo vairākos gadījumos, kā efektīvākā atbalsta forma ir izrādījusies vecāka un bērna vai brāļu un māsu kopīga piedalīšanās terapijas procesā - ģimenes terapija.
Projektā varēs pieteikties ikviena ģimene, kurai nepieciešams atbalsts emocionālās un fiziskās veselības veicināšanā, un kura iepriekš nav saņēmusi atbalstu citos projektos.

Sīkāk par projektu un pieteikties var biedrības “Brīnummāja” mājas lapā Sociālie projekti https://www.brinummaja.lv/socialie-projekti.
Projekts Nr. 7.5./LVM/22/100 tiks īstenots no 2022. gada 19. aprīļa līdz 2022. gada 30. septembrim.