Giving for Latvia ziedojums mums devis iespēju iepriecināt savus klientus ar dažādiem jauniem materiāliem. Spēlēt Zvongo un radīt patīkamu mūziku var ikviens, tādēļ tas atraisa radošo domāšanu un stiprina ticību savām spējām. Zvongo ir perkusijas instruments, kas dabīgi ļauj noturēt uzmanību, iegūt iekšējo līdzsvaru, aktivizēt klausīšanos.

Ar labiem panākumiem to pielieto arī bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, funkcionālajiem un garīgās attīstības traucējumiem. Pikleres trijstūris un Džo dēlis ir ļoti efektīvi materiāli sava ķermeņa apzināšanās un koordinācijas stimulācijai. Pēc dziļās jušanas stimulēšanas bērni daudz labāk apzinās un spēj koordinēt savu ķermeni, kas palīdz viņiem noturēt uzmanību un uzlabo koncentrēšanās spējas. Drīzumā atrādīsim arī tepat Cēsīs ražoto dēli Džo un Brīnummājas mazos pētniekus, strādājot ar jaunajiem Montessori materiāliem.

Šajā projektā mūs atbalsta arī šo materiālu ražotāji Zvongo, Ette Tete, Duck Woodworks un Montessori materiālu tirgotājs smartandplay.com.

Paveiksim labos darbus kopā!
Paldies Giving for Latvia www.givingforlatvia.com