Mūsu mīļie klienti!

Esat laipni aicināti jaunajā Brīnummājā! Novēlam, lai šiet jūs vienmēr justos ērti, droši un mājīgi!

No špaktelētāju un krāsotāju brigades atkal pamazām Brīnummājas komada sāk atgriesties iepriekšējās lomās un sākot ar decembri jau pilnībā atsākam visus līdzšinējos pakalpojumus, kā arī esam priecīgi piedāvāt arī jaunas iespējas.

Ar decembra mēnesi Brīnummājā būs fizioterapijas pakalpojumi – pieejami gan CFLA, gan “Vidzeme iekļauj” projektu ietvaros, kā arī par maksu. Mūsu komandai ir pievienojusies Laura Freimane un esam uzsākuši arī Deju un kustību terapiju.

Jauno telpu atklāšanas ballīti rīkosim virtuāli, par to visai drīz varēsiet uzzināt mūsu Facebook kontā.

Šajā izaicinājumiem pilnajā laikā, mēs darām visu, lai Brīnummājā būtu droši arī no epidemioloģiskā viedokļa – spēciālisti pirms katras nodarbības vēdina telpu, dezinficē virsmas un mazgā rokas, kā arī lieto sejas maskas.

Katru klientu aicinām pirms nodarbības mazgāt rokas, ar apaviem uzturēties tikai ģērbšanās zonā, vecākiem lietot sejas maksas un ierasties maksimāli precīzi savā laikā. 

Dienās, kad klientu kustība ir lielāka, mēs plūsmu organizējam pa abām ieejām. Šādos gadījumos no mums saņemsiet īsziņu ar norādi, ka uz nodarbību jādodas no mājas gala. Šobrīd katrs bērniņš dodas tikai uz konkrēto telpu un tad uzreiz ģērbties. Kad situācija būs drošāka, speciālisti jūs izvadās pa visu māju, izrādīs un izstāstis par katru no istabām, kā arī bērniem būs iespēja rotaļāties aktivitāšu istabā.

Esam pacietīgi, piesardzīgi un pateicīgi par katru piedzīvoto tikšanos! Lai mums visiem šeit labi dzīvojas!