Brīnummājai lieliski jaunumi - paplašinām savu darbību! Turpmāk brīnumus piedzīvosim kopā arī ar Siguldas bērniem un viņu vecākiem! Sākam ar ko patiesi lielisku - jau atpazīstamās Klusuma nodarbības bērniem vecumā no 4 - 10 gadiem tagad arī Siguldā. Nodarbības sāksies jau 29. martā!

Montessori klusuma vingrinājumi, ieklausīšanās un nedalītas uzmanības mirkļi - to visu aicinām piedzīvot piecu nodarbību ciklā, kas notiks otrdienās, no 18.00 līdz 18.40 Siguldā, Līvkalna ielā 26, 2. stāvā, 29.03, 5.04, 12.04, 19.04, 26.04.

Nodarbībās bērni radošā veidā iepazīs klusumu un caur praktisku un radošu darbošanos pieredzēs klusas un nedalītas uzmanības mirkļus. Klusums palīdz norimt, iepazīt sevi, piedzīvot jaunus atklājumus. Tas atver pavisam jaunu pasauli!

Bērni ar vecākiem varēs patstāvīgi izmēģināt nodarbībās apgūto un veidot “Klusuma žurnālu”, kas vienlaicīgi paliks kā īsa rokasgrāmata, lai pēc nodarbību beigām darbotos patstāvīgi.

Nodarbības vada Inese un Ivo Strantes, četru bērnu vecāki. Ivo trešo gadu mācās Šveices Lassalle Kontemplationsschule Via Integralis kontemplācijas skolotāju programmā, ko Latvijā vada Juris Rubenis. Savukārt, Inese intensīvi apgūst Montessori pedagoģiju.

Maksa par visu nodarbību ciklu EUR 40, par vienu atsevišķu nodarbību EUR 10. Bērniem grupā ir ierobežots vietu skaits, tādēļ lūdzam pieteikties iepriekš, zvanot Kristīnei 26547258.