Dalāmies ar jaukajiem novēlējumiem no mūsu atbalstītājiem

12.12.2020

Dalāmies ar jaukajiem novēlējumiem no mūsu atbalstītājiem

​Atklāšanas ballīte turpinās!

Visi 62 sūtījumi nu ir sasnieguši savus adresātus - jā tik liela atbalsta komanda un tik daudz cilvēku, kuriem rūp! Paldies jums!

Paldies Jānim par ideju, ka tieši šī ēka varētu būt Brīnummāja, paldies Atim un Ditai par procesa virzīšanu un atbalsta plecu, paldies Ivetai par neatlaidību un personīgu pieslēgšanos brīžos, kad papīri iestrēga kādā kabinetā. Paldies Inai, Lainei un Naulai par ticību mums un mūsu darbam, paldies Andrim un Ingusam, kuri uzņēmās un meklēja labākos risinājumus.

Paldies Eināram par idejām un risinājumiem, paldies Jānim un Marekam ne tikai par profesionālu atbalstu, bet par līdzās būšanu un gudru padomu. Paldies Viktorijai un Andrim par noticēšanu, ka to tiešām var paveikt, paldies Jānim, Vilnim un vēlreiz Jānim par sadzirdēšanu, par atsaukšanos un lielisko attieksmi.

Paldies mūsu ģimenēm, radiem un draugiem, kas ticēja un iesaistījās!

Paldies Agrim un Jānim par pozitīvisma dzirksts ienešanu pašā saspringtākajā darbu karstumā, paldies Mārim un Ivaram par atsaukšanos un atbalstu.

Paldies Ivetai par gatavību atildēt uz 100 neskaidriem jautājumiem un dot labāko padomu, paldies Jurim un  Janča, Gustava, Arta, Annes, Martina, Rūtas, Gusta, Matiasa, Serīnas, Roberta un Kristiana vecākiem - mēs kopā esam lieliska krāsotāju, montētāju, demolētāju un sanrtehnikas ātrās reaģēšanas komanda!

Paldies mūsu kolēģu lieliskajiem dzīvesbiedriem par atsaukšanos, spēku, meistarību un izturību!

Paldies būsu radiem, bērniem, krustbērniem un viņu draugiem par nebaidīšanos rīt putekļus, steigpilnajā ikdienā atrast laiku, ko ziedot mūsu Brīnumbērnu labā!

Brīnummāja nav tikai atjaunota ēka un rehabilitācijas pakalpojumi, tā ir daudz kas vairāk. Tajā ikviena lieta ir līdzcilvēku sirdsiltuma piepildīta - tās ir Māras adītās čībiņas, Ilzes austais paklājs, Danas šūtie karodziņi un Aigara darinātās koka rotaļlietas. Tā ir Andra ideja par atsegto mūra sienu, Rūdolfa omes adītā sedziņa, Edītes sarūpētie kastaņi, Andra restaurētās skursteņa durtiņas, un vēl daudz un daudz īpašo lieto.

Tā ir mūsu stiprās komandas gatavība kļūt par špaktēlētājiem, krāsotājem, sagādniekiem.

Tas ir Brīnummājas vecāku spēks darīt vairāk, lai mūsu bērni Brīnummāju varētu saukt par savām otrajām mājām!

Tas tiešām ir brīnums, ka mums tas izdevās un tā ir tik jauka sajūta, ka varam piedzīvot brīnumu savā ikdienā. Tas ļauj ticēt, cerēt un ar mīlestību pieņemt visu, kas mums ik dienas tiek dāvāts!

Mājas nu ir gatavas un kā jau tas pieklājas, mūsu attālinātās ballītes ciemiņi sūta visiem Brīnummājas lielajiem un mazajiem iemītniekiem vēlējumus.

Nododam tos jums un turpinām smaidīt! :)