Mūsu mīļie klienti!

Jauno gadu sākam ar vairākiem jaunumiem - mūsu pakalpojumu klāstu papildina Minhenes funkcionālās attīstības diagnostika, kas paredzēta bērniem līdz 3 gadu vecumam un ļauj agrīni diagnosticēt attīstības vecumu vairākās jomās. Arī šogad Brīnummājā turpinās mazuļu rotaļu grupas pēc E.Pikleres metodes, kuras vada fizioterapeite Dace Puncule. Šogad tās notiks trešdienās un piektdienās.

Pagājušā gada nogalē atzīmējām biedrības 5 gadu jubileju - šajos gados no projektu rakstīšanas mājas virtuvē esam izauguši par interešu izglītības un sociālās rehabilitācijas centru, kas apkalpo klientus no visas Vidzemes.

Šobrīd mūsu komandā strādā 20 speciālisti un atbalsta cilvēki un mēs kopīgi ik nedēļu rūpējamies, lai vairāk kā 90 reizes ar smaidu vērtu vaļā Brīnummājas durvis mūsu mazajiem un lielajiem klientiem.

Mēs esam gandarīti, ka šos 5 gadus mūsu pakalpojuma cenas bija nemainīgas, tomēr šogad tās mainīsies. Jaunās pakalpojumu cenas stājas spēkā ar 2020. gada 02. janvāri. Pārejas periodā esošajiem klientiem vēl visu janvāri sniegsim pakalpojumus pēc iepriekšējām cenām. Tāpat ar šo gadu pārejam uz bezskaidras naudas norēķiniem sociālās rehabilitācijas un interešu izglītības klientiem. Skaidras naudas norēķini saglabājas tikai vienreizēja pakalpojuma saņemšanas gadījumā (sākotnējā konsultācija) un mazuļu rotaļu grupas klientiem. Mēneša beigās jūs elektroniskajā pastā saņemsiet rēķinu par iepriekšējā mēnesī notikušajām nodarbībām un konta numuru, uz kuru veikt pārskaitījumu.

Jaunajā gadā novēlu mums visiem daudz prieka brīžu par katru mazo uzvaru! Paldies par jūsu uzticību, paldies par labajiem vārdiem unpaldies par kopīgo darbu!

Sirsnībā,
Liena Milherte
Biedrības «Brīnummāja»
Valdes priekšsēdētāja