Jau otro gadu rīkojam labdarības andeli “No manas rotaļu kastes Tavējai”

Labdarības andeles "No manas  rotaļu kastes Tavējai” mērķis ir palīdzēt bērniem līdz 3 gadu vecumam pēc iespējas agrāk konstatēt attīstības traucējumus, nodrošinot bezmaksas Minhenes funkcionālās attīstības diagnostiku.

Brinummaja_labdaribas_andele

 

Labdarības andele norisināsies divos posmos - mantu nodošanā un andelē. No 27. marta līdz 14. aprīlim Brīnummāja aicina ieskatīties savā rotaļu kastē un nodot tās mantas, kuras ir gatavas ceļot “No manas rotaļu kastes Tavējai”. Labdarības akcijā aicinām nest rotaļlietas, grāmatas, spēles, sporta un mākslas piederumus, kuras pašiem vairs nav vajadzīgas, bet citiem var būt noderīgas. Mantas var nodot ‘’Brīnummājā’’, Bērzaines ielā 16/18 Cēsīs, katru darba dienu un sestdienās no 9:00 – 13:00 vai vienojoties par citu laiku.

Savukārt labdarības andele, kurā ikvienam interesentam par ziedojumiem būs iespēja tikt pie sev noderīgām mantām, norisināsies 28. aprīlī, 2. maijā un 3. maijā ‘’Brīnummājas’’ pagalmā.

Labdarības andele ir kļuvusi par vienu no gada gaidītākajiem labdarības projektiem. Pērn sajutām ļoti lielu sabiedrības atsaucību – ģimenes novērtēja iespēju “dot mantām otro dzīvi”, vienlaikus kopā ar bērniem piedzīvojot to īpašo sajūtu, kad andele nav tikai iespēja tikt pie sev kārotas lietas, tā ir iespēja vienlaikus būt daļai no kopīgām rūpēm par mazākajiem. Labdarības andele ir projekts, kurā ieguvējs ir ikviens – gan ģimenes, kas bērniem iemāca atbildīgu un  ilgtspējīgu attieksmi pret savām lietām; bērni, kas kļūst par nākošajiem saimniekiem izvēlētajām mantām un ģimenes, kuras var saņemt līdzcilvēku saziedoto atbalstu.

Vecāki norāda, ka bieži izjūt apjukumu, saprotot, ka ar bērna attīstību nenorit viss kā cerēts. Bērna izpēte un speciālista konsultācija ļauj mazināt bažas un nodalīt tās jomas, kurās bērns attīstās veiksmīgi un specificēt tos attīstības aspektus, kuros ir vajadzīgs tālāks atbalsts. Ir ļoti nozīmīgi, lai bērniem pēc iespējas agrāk pamanītu attīstības traucējumus, jo agrīns atbalsts un palīdzība var būtiski ietekmēt bērna tālāko attīstību.

Drīz saulīte aizvien biežāk iespīdēs katra nama logā un šogad pasavasara tīrīšanas darbi jūsu mājās var noritēt, kopā ar bērniem izvēloties lietas, kuras var ceļot "no manas rotaļu kastes Tavējai", tādejādi kļūstot par daļiņu no kopīgi sarūpētā atbalsta bērniem, kuriem ir tik svarīgas mūsu rūpes. Uz tikšanos Brīnummājā!