Labdarības andelei lielisks rezultāts - trīs dienās saziedots atbalsts 18 bērniem

03.05.2023

Paldies visiem – tiem, kas nesa nodot mantas, tiem kas iesaistījās mantu sapošanā, brīvprātīgajiem, kas andelējās un visiem, kas, izvēloties sev mantas, ziedoja bērnu attīstības diagnostikas atbalstam.

Labdarības andele ir projekts, kurā ieguvējs ir ikviens – ģimenes, kas bērniem māca ilgtspējīgu attieksmi pret savām lietām, nododot tās nākamajam saimniekam, andeles apmeklētāji, kas  izvēlas sev noderīgas mantas un, protams, arī ģimenes, kuras, pateicoties ziedojumiem, var saņemt atbalstu. Šis ir kopienas labdarības projekts, kurā fokusā ir rūpes vienam par otru, kopīgas vērtības par zaļu dzīvesveidu un atbalstu tuvākajam. Ļoti priecājamies, ka šogad, salīdzinājumā ar pirmo Labdarības andeli, atbalstu varēsim sniegt vēl vairāk bērniem.

Labdarības andele “No manas rotaļu kastes Tavējai” norisinājās divos posmos - mantu nodošanā un andelē. Ģimenēm bija iespēja ielūkoties savā mantu kastē un nodot andelei tās mantas, kuras pašiem vairs nav aktuālas. Savukārt 28., 29. aprīlī un 2. maijā Labdarības andelē bērni un vecāki par ziedojumiem izvēlējās sev noderīgas lietas, kļūstot par daļiņu no kopīgi sarūpētā atbalsta bērnu diagnostikai. Labdarības andeles trīs dienās tika saziedoti 810 EUR, kas ļaus sniegt atbalstu 18 bērniem.

Arī šogad  aicinām ģimenes pieteikties atbalstam, zvanot vai sūtot ziņu caur mājas lapu. Plašāka informācija par atbalsta pieejamību atrodama Brīnummājas interneta vietnē www.brinummaja.lv, sadaļā Sociālie projekti.  Atbalstu var saņemt bērni līdz 3 gadu vecumam, kuriem ir pamatotas aizdomas (ārstnieciskās personas atzinumus vai norīkojums) par iespējamiem attīstības traucējumiem. Minhenes funkcionālā attīstības diagnostika ļauj sniegt vērtējumu par bērna attīstību agrīnā vecumā. Šī diagnostikas metode analizē dažādus bērna attīstības aspektus kā, piemēram, sociālā attīstība, runātā valoda, valodas sapratne, rokas veiklība u.c.

Uz satikšanos Brīnummājā un nākošajā Labdarības andelē!