Lai mācīties ir vieglāk!

28.12.2021

Šajā laikā Brīnummājas rūpju lokā ir pirmsskolas un sākumskolas bērni, kuriem nepieciešama palīdzība, lai mācīties ir vieglāk. 

Ar katru gadu pieaug to bērnu skaits, kuriem tiek diagnosticēti jaukti attīstības, mācīšanās vai valodas attīstības traucējumi, kas būtiski apgrūtina zināšanu un prasmju apguvi. Šiem bērniem pēc iespējas agrāk ir nepieciešams individuāls speciālistu atbalsts, lai viņi tiktu līdzi saviem vienaudžiem un spētu atgūt prieku mācīties.

Ziedojuma kastīte veikalā Ieber.lv Cēsīs

Aicinām ziedot 10 EUR, lai 10 Vidzemes bērniem nodrošinātu iespēju attīstīt savas spējas un gūt panākumus mācībās.

Kopīgiem spēkiem saziedosim EUR 4600, kas nosegs 10 bērnu ar jauktiem attīstības, mācīšanās vai valodas attīstības traucējumiem ilgtermiņa vajadzības pēc logopēda un  Montessori nodarbībām.

​Par saziedotajiem līdzekļiem bērni saņems profesionālu atbalstu 2021./2022. mācību gada laikā.

Ziedot ir iespējams uz:

  • ziedojuma kontu
  • caur Mobilly weblapu vai mobilo aplikāciju
  • atsevišķās tirdzniecības vietās Cēsīs

Uzzini vairāk par labdarības kampaņu un iespēju pieteikties projektam.

Ziedojuma kampaņas organizēšana notiek "Brīnummāja" kapacitātes veicināšanas projekta "Atspēriens" ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Aktīvo iedzīvotāju fonds ir EEZ un Norvēģijas grantu programma, kas tiek īstenota 15 Ziemeļeiropas, Centrāleiropas un Dienvideiropas valstīs.