Sezonas sākums

Sezonas sākums

Sestdien  Brīnummājas labirintā uzsākam jauno sezonu Cēsu pils parkā. Vai redzēji un izmēģināji mūsu foršo labirintu?

Tāpat, kā vienmēr, esam sarūpējuši arī jaunumus:

  • Brīnummājas komandai pievienojusies radošā un atsaucīgā Gunta Krūmiņa, kura ir ne tikai lieliska matemātikas skolotāja, bet arī Montessori speciāliste, tādēļ no septembra uzsākam grupu nodarbības mājmācības bērniem (1 - 4. klase) un matemātikas grupu nodarbības 1. - 2. klases skolniekiem un 3. - 4. klases skolniekiem.
  • Priecājamies arī, ka nu jau otro mēnesi mūsu pulkā ir Aija Kalēja un Brīnummājā varam atbalstīt bērnus, kuriem nepieciešams logopēds.

Jaunajā sezonā turpinām sniegt atbalstu, piedāvājot individuālās Montessori nodarbības, grupu nodarbībaas bērniem vecumā no 3 - 7 gadiem, mūzikas terapiju, kanis terapiju, Minhenes funkcionālo diagnostiku, Tomatis metodi, valodas attīstības nodarbības ar Forbrain iekārtu un psihologa atbalstu.

Interešu izglītība un sociālās rehabilitācijas procesi tiek organizēti tā, lai tiktu ievērotas vadlīnijas epidemioloģisko risku mazināšanai. Mēs rūpīgi sekojam piesardzības pasākumu ievērošanai un aicinām ikvienu Brīnummājā būt atbildīgiem par savu un apkārtējo veselību.

Šobrīd atrodamies mūsu pagaidu telpās Rīgas ielā 23, otrajā stāvā, ieeja no sāna. Un ļoti ceram, ka jau pavisam drīz varēsim vērt durvis plašākai Brīnummājai un plašākām iespējām.

Lai visiem draudzīgs, veselīgs un ieguvumiem bagāts jaunais mācību gads!