Sveicam ar jaunās sezonas sākumu!

Jauns sākums aizvien dod jaunas iespējas. Tā ir iespēja jauniem atklājumiem, jaunām atziņām, jaunām prasmēm un jauniem brīnumiem. Mēs, Brīnummājas komanda, no sirds priecājamies par katru satikšanos un ļoti gaidām jūs Brīnummājā.

Arī šajā sezonā Anastasija un Iveta rūpēsies par jūsu fizisko labsajūtu, Ivita, Jolanta, Laura atbalstīs emocionālās un sociālās attīstības ceļā, savukārt Katrīna, Aija, Gita, Liena un Gunta sniegs atbalstu jaunu prasmju attīstībā un pasaules izzināšanā. Sociālās rehabilitācijas klientiem aizvien labāko laiku piemeklēs Sanda, savukārt par tīrām telpām rūpēsies Sandra.

Šogad turpinās akcijas “Lai mācīties ir vieglāk!” ietvaros sarūpētais atbalsts bērniem ar valodas attīstības un mācīšanās traucējumiem, kā arī iespēja saņemt Minhenes funkcionālās izmeklēšanas diagnostiku bez maksas, pateicoties Labdarības andelē saziedotajiem līdzekļiem. Arī šajā sezonā plānojam piesaistīt ziedojumus, lai turpinātu tik nozīmīgo atbalstu.

Mēs sakām paldies tiem vecākiem, kuri piedalījās viedokļu izpētē. Viedokļu izpētes rezultātus mēs pārrunājām tikšanās laikā ar Cēsu novada sociālā dienesta vadītāju Aināru Judeiku. Kā risināmie jautājumi iezīmējās atbalsta nepieciešamība tiem bērniem, kuriem nav noteikta invaliditāte un kuri nesaņem atbalstu no valsts vai Eiropas sociālajiem fondiem. Tie ir bērni ar valodas attīstības traucējumiem, mācīšanās traucējumiem vai jauktiem attīstības traucējumiem, kuriem nepieciešams speciālistu atbalsts attīstības veicināšanai. Runājot plašāk par aktuālajām vajadzībām, iezīmējās arī aktualitāte pēc asistentiem izglītības iestādēs, turklāt ne tikai tādēļ, lai asistents spētu sniegt nepieciešamo atbalstu bērnam ar īpašām vajadzībām, bet arī atvieglotu pārējās klases veiksmīgu mācību procesu un atbalstītu klases kolektīva sociālās integrēšanās procesu ikdienā. Līdztekus praktiskam atbalstam nodarbībās un terapijās, kā tikpat svarīgs tika norādīts emocionāls atbalsts vecākiem. Mums rūp jūsu bērns un jūsu ģimene. Pat ja ne vienmēr varam praktiski līdzēt problēmas risinājumā, mēs noteikti varam dot pleca sajūtu un centīsimies arī sezonas laikā rast iespējas jūs atkal palutināt.

No sirds esam pateicīgi ikvienam, kas savu laiku, idejas un enerģiju ir veltījis labdarības projektiem un ikdienas darbiņiem. Paldies vecākiem un jauniešiem par dalību Labdarības andelē, Kopā būšanas svētku un Pagalma svētku tapšanā, kopīgajā gājienā pilsētas svētkos, sarunu festivāla “Lampa” diskusijas organizēšanā, dalībā Jauniešu dienā un praktisko darbiņu paveikšanā Brīnummājā – jūsu iesaiste savukārt dod pleca sajūtu mums, sajūtu, ka labākās lietas notiek tad, kad to paveicam kopā!

Ar sveicienu “Tici sev un mēs arī TICAM Tev, roku dod un tik dari, MĒS KOPĀ VARAM!” mēs uzsākam šo sezonu un priecājamies, ka varēsim to piedzīvot KOPĀ!

Noskaties mūsu video sveicienu.