Fizikālās terapijas

Pieejama gaismas terapija ar Bioptron, ultraskaņas un TENS terapijas.

Piesakies nodarbībām vai uzzini vairāk par pakalpojumiem

26425851 brinummaja@gmail.com
Fizikālās terapijas

Kad ieteicams

Fizikālā terapija ieteicama dažādu reimatisku saslimšanu, artrītu, osteohondrozes ārstēšanā. To plaši izmanto visdažādāko traumu (sastiepumu un lūzumu) ārstēšanā.

Fizikālā terapija ir medicīnas nozare, kas izmanto dažādus tiešus un mainītus (preforētus) dabas faktorus dažādu slimību ārstēšanai. Fizikālās terapijas procedūru rezultātā  samazinās sāpes,  samazinās tūska,  iekaisums, tiek stimulēti uzsūkšanās procesi audos, stimulēta vielmaiņa, atjaunojas kustības pēc traumām un tiek paaugstināta organisma imunitāte.

Gaismas terapija ar Bioptron jeb polarizētās gaismas terapija nesatur ultravioleto starojumu. Šī gaisma pozitīvi stimulē un tādējādi palīdz organismam atbrīvot pašam savu dziedniecisko potenciālu. Izmanto sāpju remdēšanā: reimatoloģijā, brūču ārstēšanā (čūlas, noberzumi, apdegumi).

Ultraskaņas terapija US viļņu enerģiju pārveido siltuma enerģijā. Tādējādi audu sasilšana aktivizē organisma bioķīmiskos un fizioloģiskos procesus - tiek nostiprināti saistaudi un paplašināti asinsvadi, uzlabojot mikrocirkulāciju un šūnu vielmaiņu; tiek veicināta iekaisuma mazināšanās, šķīdināti rētaudi, uzlaboti audu reģenerācijas un uzsūkšanās procesi; samazinoties receptoru jutībai, tiek mazinātas sāpes.

TENS terapijā tiek izmantotas zemas intensitātes impulsu strāvas un tās galvenais mērķis ir sāpju mazināšana.
Fizikālās terapijas procedūru var veikt vienai vai vairākām problēmzonām. 

Konsultācijas ilgums: 15 - 30 min.

Speciālisti:

Iveta Kleša

Pieteikšanās iepriekš zvanot